WOOD HOUSE PROJEKT

Budowa Krok Po Kroku

 

Spełnienie marzenia o własnym domu może być łatwiejsze, niż myślisz! W Wood House Projekt specjalizujemy się w szybkiej budowie domów z drewna w województwach śląskim i małopolskim. Sprawdź, jak proste może być zrealizowanie planów i budowa domu dla Ciebie i Twoich bliskich!

 

   Domy na zgłoszenie – małopolskie i śląskie realizacje krok po kroku

      Budowa własnego domu może wydawać się bardzo skomplikowanym przedsięwzięciem. Ze wsparciem doświadczonych specjalistów z firmy Wood House Projekt nie sprawi Ci jednak żadnego                                problemu. Kompleksowo przeprowadzimy Cię przez wszystkie etapy – przygotujemy projekt zgodny z Twoimi oczekiwaniami, zajmiemy się realizacją i zapewnimy naprawy w ramach gwarancji. 

Decydując się na współpracę z Wood House Projekt, możesz liczyć również na wsparcie podczas dopełniania formalności. Dzięki temu skupisz się na planowaniu wystroju Twojego wymarzonego domu i unikniesz wielu stresujących sytuacji. Nie musisz również obawiać się ukrytych kosztów. Możesz wybrać jeden z gotowych projektów i dopasować go do swoich potrzeb lub zlecić nam przygotowanie indywidualnej oferty. W obydwu przypadkach otrzymasz dokładną wycenę usług.

Jeżeli powierzysz nam budowę domu, możesz mieć również pewność, że dotrzymamy ustalonych harmonogramów. Specjalizujemy się w domach szkieletowych – na realizację tego typu zleceń nie wpływają zmienne warunki atmosferyczne, co znacznie zmniejsza ryzyko opóźnień.

Wyjątkowe domy z drewna Wood House Projekt – województwa śląskie i małopolskie

Domy na zgłoszenie w województwach małopolskim i śląskim wykonane przez Wood House Projekt to wysokiej jakości, komfortowe budynki mieszkalne. Na każdym etapie naszej współpracy będziesz informowany o postępie prac. Wspólnie opracowany harmonogram, którego będziemy przestrzegać, pozwoli Ci w pełni cieszyć się przygotowaniami do przeprowadzki.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych domach, zapraszamy do zapoznania się z informacjami na naszej stronie internetowej. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego i osobistego w Katowicach!

Krok 1

Bezpłatna konsultacja

Rozmawiamy o Twoich oczekiwaniach i prezentujemy naszą ofertę. Odpowiadamy na pytania, bez żadnych zobowiązań.

Krok 1

Krok 2

Wybór projektu domu

Możesz wybrać jeden z naszych gotowych projektów wraz z dostępnymi wariantami wykończenia i poznać orientacyjną cenę.  Finalną wycenę otrzymasz po przesłaniu zapytania przez konfigurator cen, w którym możesz wskazać interesujące Cię opcje dodatkowe. Możemy również dostosować projekt do Twoich potrzeb i przygotować indywidualną ofertę.

Krok 2

Krok 3

Wybór działki

Miejsce w którym powstanie Twój wymarzony dom musi spełniać wymogi budowy domu na zgłoszenie z uwzględnieniem niezbędnych przepisów i warunków zabudowy.

Jeśli nie jesteś pewien jakie są wymogi formalne i techniczne służymy doradztwem.

Krok 3

Krok 4

Podpisanie umowy

Podpisujemy umowę, ustalamy warunki współpracy i opracowujemy harmonogram. Rezerwacja terminu wymaga umowy rezerwacyjnej i wpłaty zaliczki.

Krok 4

Krok 5

Zgłoszenie budowy

Przed rozpoczęciem prac należy zgłosić budowę w urzędzie architektoniczno-budowlanym jako budynek rekreacji indywidualnej lub jako budynek mieszkalny.  Możemy wesprzeć w dopełnieniu formalności i dokonaniu zgłoszenia.

Krok 5

Krok 5

Budowa domu

Rozpoczynamy od wykonania płyty fundamentowej a następnie realizujemy kolejne etapy zgodnie z harmonogramem:

  • Wznoszenie domu do stanu zamkniętego  wraz z  wykończeniem z zewnątrz według wybranych opcji
  • Montaż instalacji elektrycznych i  wodno-kanalizacyjnych
  • Wykończenie wnętrz zgodnie z wybranymi wariantami i opcjami dodatkowymi

Odbiór budynku kończy proces inwestycji. Oczywiście zapewniamy gwarancje na wybudowany dom 😊

Krok 5
Scroll to Top