WOOD HOUSE PROJEKT

Domy

Dlaczego warto zdecydować się na domy skandynawskie?

Domy szkieletowe to jeden z najczęstszych wyborów wśród mieszkańców Kanady, Stanów Zjednoczonych i krajów północnej Europy. Sprawia to, że są nazywane zamiennie domami kanadyjskimi i skandynawskimi. Ich konstrukcja jest oparta na drewnianym stelażu, na którym są montowane wielowarstwowe ściany.

Domy szkieletowe, które budujemy na terenie całej Polski, doskonale sprawdzą się jako całoroczne budynki mieszkalne. Wystarczy ocieplić je wełną mineralną lub styropianem, aby uzyskać doskonałą izolację termiczną. Bardzo dużą zaletą domków kanadyjskich jest także ich długowieczność. Jeżeli zostaną poprawnie zaprojektowane i zbudowane z materiałów najwyższej jakości, mogą służyć nawet do 100 lat. W Ameryce nie brakuje przykładów znakomitej realizacji projektów domów skandynawskich, które są zamieszkiwane przez kolejne pokolenia rodzin.

Projekty domów szkieletowych do 70 m² – realizacje Wood House Projekt

Projekty domów szkieletowych wielu osobom kojarzą się z niewielkimi domkami letniskowymi na działkach rekreacyjnych. Mogą one jednak stanowić świetną alternatywę dla dużych domów wolnostojących, szeregowców czy coraz droższych mieszkań. Projekt domu szkieletowego na zgłoszenie to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie potrzebują wielkiego domu, ale marzą o własnej nieruchomości.

W naszym portfolio znajdziesz przede wszystkim projekty domów skandynawskich w dwóch rozmiarach – 35 m² i 70 m². W obydwu wariantach ilość formalności do wypełnienia czas realizacji oraz koszty budowy są znacznie mniejsze niż w przypadku tradycyjnych domów. Możemy spełnić Twoje marzenia o pięknym domu w zaledwie kilka tygodni.

Projekt domu skandynawskich o powierzchni 35 m² jest idealnym wyborem dla singli, pary oraz rodziny z małym dzieckiem. Chociaż metraż wydaje się bardzo ograniczony, we wnętrzu zmieści się wszystko to, czego potrzebujesz do komfortowego zamieszkania: salon z aneksem kuchennym, duża sypialnia na antresoli, łazienka i dodatkowe pomieszczenie – możesz je wykorzystać jako jednoosobową sypialnię, gabinet lub garderobę. Całość dopełni taras, na którym się zrelaksujesz lub zorganizujesz spotkanie z krewnymi znajomymi.

W naszej ofercie znajdują się również projekty domów szkieletowych do 70 m², które realizujemy na terenie całej Polski. W tym przypadku masz znacznie więcej opcji rozplanowania przestrzeni, aby była jak najbardziej funkcjonalna. Najpopularniejszym rozwiązaniem są domy z przestronnym salonem z aneksem kuchennym, 2 pomieszczeniami, które możesz wykorzystać jak sypialnie lub gabinety, przestrzenią na antresoli, 2 łazienkami i dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym. W tym przypadku również zyskujesz dostęp do dużego, 32-metrowego tarasu.

Niezależnie od tego, na który projekt domów skandynawskich się zdecydujesz, możemy zamontować w nim dodatkowe udogodnienia. W zależności od potrzeb uzupełnimy go pergolę czy ruską banię. Możesz zdecydować się także na klimatyzację, fotowoltaikę, rolety antywłamaniowe i kominek kozę.

Wood House Projekt – sprzedaż domów kompaktowych

Wood House Projekt to firma, która odpowiada na coraz większe zainteresowanie domkami kanadyjskimi na sprzedaż. Zatrudniamy wyłącznie specjalistów, którzy zdobyli doświadczenie podczas pracy w Niemczech i krajach skandynawskich. Dzięki temu mogą tworzyć wysokiej jakości domy i spełniać oczekiwania Klientów w Polsce.

Możliwość skorzystania z usług sprawdzonej firmy, zajmującej się projektem i sprzedażą domów kompaktowych, jest niezwykle ważna. W naszym kraju realizacja projektów domów skandynawskich była przez długi czas krytykowana. Wynika to z rozczarowania, które spotkało Klientów w latach 90. Na krótko zapanowała wówczas moda na domy szkieletowe. Były one jednak wykonane niepoprawnie z niskiej jakości materiałów, co wpłynęło na ich niski standard.

Zamawiając projekt domów szkieletowych na zgłoszenie w Wood House Projekt i powierzając nam jego budowę, masz pewność, że efekt będzie zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Podczas tworzenia planów i w czasie ich realizacji bierzemy pod uwagę potrzeby i upodobania naszych Klientów. Dzięki temu możemy stworzyć dokładnie taki dom, o jakim od dawna marzysz.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych realizacjach, zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi projektami. Na naszej stronie znajdziesz dokładne opisy oraz wizualizacje projektów domów szkieletowych o metrażu do 30 m², oraz do 70 m². Przygotowaliśmy również różne warianty personalizacji poszczególnych parametrów domów. Zapraszamy do przeanalizowania szczegółów naszej oferty oraz do kontaktu. Z naszą pomocą już niedługo zamieszkasz w swoim wymarzonym domu!

Przeglądając fotografie kanadyjskich i amerykańskich osiedli, zachwycasz się smukłymi nieruchomościami? To domy szkieletowe. Razem z nami, możesz zrealizować swoje marzenie o wyjątkowym domku kanadyjskim. Firma Wood House Projekt oferuje domki kanadyjskie na sprzedaż. Zajmujemy się tworzeniem projektów oraz budową domów szkieletowych idealnie dopasowanych do Twoich potrzeb. Podczas realizacji zlecenia weźmiemy pod uwagę wszystkie Twoje oczekiwania, abyś w nowej nieruchomości od razu poczuł się jak w domu!

Sprawdź naszą ofertę!

Dlaczego warto zdecydować się na domy skandynawskie na terenie Śląska i Małopolski?

Domy szkieletowe to jeden z najczęstszych wyborów wśród mieszkańców Kanady, Stanów Zjednoczonych i krajów północnej Europy. Sprawia to, że są nazywane zamiennie domami kanadyjskimi i skandynawskimi. Ich konstrukcja jest oparta na drewnianym stelażu, na którym są montowane wielowarstwowe ściany.

Domy szkieletowe w województwach małopolskim i śląskim oraz w innych rejonach Polski doskonale sprawdzą się jako całoroczne budynki mieszkalne. Wystarczy ocieplić je wełną mineralną lub styropianem, aby uzyskać doskonałą izolację termiczną. Bardzo dużą zaletą domków kanadyjskich jest także ich długowieczność. Jeżeli zostaną poprawnie zaprojektowane i zbudowane z materiałów najwyższej jakości, mogą służyć nawet do 100 lat. W Ameryce nie brakuje domów wykonanych w tej technologii, które są zamieszkiwane przez kolejne pokolenia rodzin.

Małe i duże domy szkieletowe – śląskie i małopolskie realizacje Wood House Projekt

Domy szkieletowe wielu osobom kojarzą się z niewielkimi domkami letniskowymi na działkach rekreacyjnych. Mogą one jednak stanowić świetną alternatywę dla dużych domów wolnostojących, szeregowców czy coraz droższych mieszkań. Domy skandynawskie w małopolskim i śląskim są doskonałym rozwiązaniem dla osób, które nie potrzebują wielkiego domu, ale marzą o własnej nieruchomości.

W naszym portfolio znajdziesz przede wszystkim domy szkieletowe w dwóch rozmiarach – 35 m² i 70 m². W obydwu wariantach ilość formalności do wypełnienia, czas realizacji oraz koszty budowy są znacznie mniejsze niż w przypadku tradycyjnych domów. Możemy spełnić Twoje marzenia o pięknym domu w zaledwie kilka tygodni.

Dom o powierzchni 35 m² jest idealnym wyborem dla singli, pary oraz rodziny z małym dzieckiem. Chociaż metraż wydaje się bardzo ograniczony, we wnętrzu zmieści się wszystko to, czego potrzebujesz do komfortowego zamieszkania: salon z aneksem kuchennym, duża sypialnia na antresoli, łazienka i dodatkowe pomieszczenie – możesz je wykorzystać jako jednoosobową sypialnię, gabinet lub garderobę. Całość dopełni taras, na którym się zrelaksujesz lub zorganizujesz spotkanie z krewnymi znajomymi.

Projektujemy i budujemy również większe domy szkieletowe. W województwach małopolskim i śląskim zajmujemy się także domami o metrażu 70 m². W tym przypadku masz znacznie więcej opcji rozplanowania przestrzeni, aby była jak najbardziej funkcjonalna. Najpopularniejszym rozwiązaniem są domy z przestronnym salonem z aneksem kuchennym, 2 pomieszczeniami, które możesz wykorzystać jak sypialnie lub gabinety, przestrzenią na antresoli, 2 łazienkami i dodatkowym pomieszczeniem gospodarczym. W tym przypadku również zyskujesz dostęp do dużego, 32-metrowego tarasu.

Niezależnie od tego, na który wariant domów skandynawskich się zdecydujesz, możemy zamontować w nim dodatkowe udogodnienia. W zależności od potrzeb uzupełnimy go pergolę czy ruską banię. Możesz zdecydować się także na klimatyzację, fotowoltaikę, rolety antywłamaniowe i kominek kozę.

Wood House Projekt wysokiej jakości domy kanadyjskie na Śląsku i w Małopolsce

Wood House Projekt to firma, która odpowiada na coraz większe zainteresowanie domami kanadyjskimi na terenie województw małopolskiego i śląskiego. Zatrudniamy wyłącznie specjalistów, którzy zdobyli doświadczenie podczas pracy w Niemczech i krajach skandynawskich. Dzięki temu mogą tworzyć wysokiej jakości domy i spełniać oczekiwania Klientów w Polsce.

Możliwość skorzystania z usług sprawdzonej firmy jest niezwykle ważna. W naszym kraju domki skandynawskie przez długi czas były krytykowane. Wynika to z rozczarowania, które spotkało Klientów w latach 90. Na krótko zapanowała wówczas moda na domy szkieletowe. Były one jednak wykonane niepoprawnie z niskiej jakości materiałów, co wpłynęło na ich niski standard.

Zamawiając projekt domów szkieletowych w Wood House Projekt i powierzając nam jego budowę, masz pewność, że efekt będzie zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Podczas tworzenia planów i w czasie ich realizacji bierzemy pod uwagę potrzeby i upodobania naszych Klientów. Dzięki temu możemy stworzyć dokładnie taki dom, o jakim od dawna marzysz.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o naszych realizacjach, zachęcamy do zapoznania się z przykładowymi projektami. Na naszej stronie znajdziesz dokładne opisy oraz wizualizacje domów skandynawskich o metrażu 30 i 70 m². Przygotowaliśmy również różne warianty personalizacji poszczególnych parametrów domów. Zapraszamy do przeanalizowania szczegółów naszej oferty oraz do kontaktu. Z naszą pomocą już niedługo zamieszkasz w swoim wymarzonym domu!

Przeglądając fotografie kanadyjskich i amerykańskich osiedli, zachwycasz się smukłymi nieruchomościami? To domy szkieletowe. W województwach śląskim i małopolskim możesz zrealizować swoje marzenie o wyjątkowym domku kanadyjskim. Firma Wood House Projekt zaprojektuje i wybuduje dom idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Podczas realizacji zlecenia weźmiemy pod uwagę wszystkie Twoje oczekiwania, abyś w nowej nieruchomości od razu poczuł się jak w domu!

Scroll to Top