WOOD HOUSE PROJEKT

70m

Domek Nordik EN to nasz autorski projekt domu skandynawskiego o powierzchni 70 m². Doskonale sprawdzi się jako mieszkanie dla pary lub młodej rodziny z dziećmi – w planie budynku uwzględniono bowiem trzy sypialnie (w tym jedną na antresoli), dwie łazienki oraz salon z aneksem kuchennym. Nie zabrakło również miejsca na dodatkowy schowek i pomieszczenie gospodarcze.

Dom skandynawski o powierzchni 70 m² – natura na wyciągnięcie ręki

Zgodnie z filozofią skandynawskiego podejścia do życia w zgodzie z naturą, znaną pod nazwą friluftsliv, projekt naszego domu o powierzchni 70 m² ma na celu integrację jego mieszkańców z otaczającą ich przyrodą. Z tego powodu, w naszym projekcie uwzględniliśmy przestronny taras, stanowiący naturalne przedłużenie wnętrza domu, oraz duże okna, które nie tylko pozwolą dostarczyć naturalne światło do wnętrza budynku, ale również sprawią, że domownicy będą mogli podziwiać piękno przyrody, wypoczywając na wygodnej kanapie.

Wykorzystanie najwyższej jakości materiałów naturalnych, takich jak drewno, kamień i szkło, powoduje, że oferowany przez nas dom skandynawski o powierzchni 70 m² tworzy spójną i harmonijną całość ze swoim otoczeniem. Mieszkanie w nim staje się więc jeszcze bardziej komfortowe, jednocześnie spełniając oczekiwania osób ceniących ekologiczny styl życia.

Ogrzewanie elektryczne, ocieplenie wełną mineralną oraz zastosowanie trzyszybowych okien sprawia, że oferowany przez nas dom skandynawski o powierzchni 70 m² to energooszczędny budynek całoroczny, w którym będzie ciepło nawet w najchłodniejsze zimowe dni. Twój nowy dom może być jeszcze bardziej przyjazny dla środowiska dzięki możliwości uwzględnienia w jego projekcie opcji dodatkowych, takich jak fotowoltaika czy stworzenie przydomowej oczyszczalni ścieków.

Dopasuj projekt do Twoich indywidualnych potrzeb

W Wood House Projekt dążymy do zapewnienia maksymalnej satysfakcji naszym Klientom. Z tego powodu, aby wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom, przygotowaliśmy aż cztery standardy wykończenia oferowanego przez nas domu skandynawskiego o powierzchni 70 m² – Start, Standard, Basic oraz Plus. Ponadto każdy z naszych projektów dostępny jest w trzech alternatywnych rodzajach elewacji – istnieje możliwość wyboru między elewacją drewnianą, tynkową lub wykonaną z blachy.

Posiadamy również bogatą ofertę opcji dodatkowych. Oprócz wspomnianej wcześniej przydomowej oczyszczalni i fotowoltaice, w domu skandynawskim o powierzchni 70 m² jesteśmy w stanie zamontować klimatyzację, rolety antywłamaniowe, pergolę tarasową lub postawić w Twoim ogrodzie ruską banię.

Skorzystaj z naszej fachowej wiedzy i pozwól nam zrealizować Twoje marzenie o przytulnym domu w nowoczesnym, skandynawskim stylu.

Sprawdź naszą ofertę już teraz!

Domek Nordik EN

Domek Nordik TVA

Scroll to Top